Worki pod oczami – problem niemal każdej z nas

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, jasna i płytko unaczyniona. Dodatkowo w tej okolicy niemal nie występuje tkanka tłuszczona. W związku z tym pod oczami pojawiają się tzw worki, które są zdecydowanie silniej widoczne jeśli np. się nie wyśpimy. Wiele kobiet spytanych o to, co zmieniłoby w w swojej twarzy wskaże właśnie worki pod oczami. Zabiegi domowe są pomocne, jednak w wielu przypadkach jedynym skutecznym rozwiązaniem okazują się te profesjonalne.

Powszechny problem

Fakt, iż worki pod oczami dotyczą niemal każdej z nas sprawia, że na rynku jest ogromne zapotrzebowanie na kosmetyki dedykowane tej okolicy naszej twarzy. Producenci wychodzą naprzeciw popytowi i w drogerii stajemy oko w oko z półkami wypełnionymi takimi kosmetykami. Wówczas z pewnością pojawia się pytanie, co wybrać i co nam skutecznie pomoże. Warto postawić na odżywienie i nawilżanie, i oczywiście udać się do gabinetu i porozmawiać o sposobach na rozwiązanie swojego problemu.

Zabiegi na worki pod oczami w gabinecie

Pośród proponowanych rozwiązań w przypadku cieni pod oczami znajdą się zabiegi z wykorzystaniem lasera, dermapen, mezoterapia igłowa, Venus Legacy czy osocze bogatopłytkowe. Każdy z nich ma swoje indywidualne właściwości, wskazania i przeciwwskazania do zastosowania. Dlatego najlepiej jeśli w dobraniu odpowiednich zabiegów pomoże nam specjalista.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright wokół kosmetyki 2021
Shale theme by Siteturner