Mezoterapia igłowa twarzy – na czym polega i jakie daje efekty?

Mezoterapia igłowa twarzy to zabieg, który już od dawna jest bardzo popularny pośród osób, którym zależy na wyraźnej poprawie urody. Specjaliści zgodnie twierdzą, że jest to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów estetycznych w naszym kraju, jak i na świecie. Niezwykła wręcz efektywność zabiegu wynika z substancji aktywnych, jakie są w nim wykorzystywane i wstrzykiwane w głąb skóry za pośrednictwem niewielkiej igły.

Jak wygląda zabieg?

Wykonanie mezoterapii może być różne. Klasycznie wykonywało się ją z zastosowaniem igły oraz strzykawki, jednak wymaga to ogromnej wprawy. Możliwe jest również wykorzystanie specjalnego rollera, który posiada niewielkie igiełki. W ten sposób zabieg wykonuje się efektywnie i szybko. Natomiast ostatnia metoda zakłada wykorzystanie specjalnego pistoletu, który gwarantuje powtarzalność nakłuć.

Jakie efekty osiągniemy?

Mezoterapia igłowa twarzy pozwala na uzyskanie znacznej poprawy jędrności skóry. Oprócz tego możemy wygładzić zmarszczki, rozstępy oraz blizny. Przebarwienia staną się zdecydowanie mniej widoczne, skóra będzie optymalnie nawilżona, a naskórek optymalnie grubszy. Pacjentki po mezoterapii dostrzegają odświeżenie i odżywienie skóry twarzy. Jest to zabieg, który intensyfikuje działanie preparatów leczniczych i kosmetycznych, dzięki temu, że daje możliwość wprowadzenia ich do głębszych warstw skóry. Z pewnością warto skonsultować ze specjalistom możliwość poddania się właśnie temu zabiegowi. Pamiętajmy jednak, że dla pełnego efektu niezbędne będzie wykonanie serii dopasowanej do potrzeb skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright wokół kosmetyki 2021
Shale theme by Siteturner