Dermapen – co to za zabieg?

Pod nazwą dermapen kryje się zabieg estetyczny, który daje możliwość skutecznego poprawienia wyglądu skóry w każdym miejscu na naszym ciele. Urządzenie z wyglądu można porównać do ołówka lub długopisu. Procedura polega na wykonywaniu w skórze mikronakłuć, które pobudzają ją do intensywnej regeneracji. Istotne jest tu, że urządzenie jest w pełni zautomatyzowane, w związku z czym precyzji jego działania nie można porównać z żadną z klasycznych metod. Dermapen nadaje się nawet dla osób z cienką oraz delikatną skórą

Czy warto wykonać dermapen?

Alternatywna dla zabiegów mezoterapii igłowej to właśnie Dermapen. Wałbrzych to miasto, w którym wielu specjalistów podejmuje się jego przeprowadzenia. Warto zaznaczyć, że ta nowoczesna metoda jest zdecydowanie skuteczniejsza od igły i strzykawki czy rollera i daje bardziej precyzyjne rezultaty. Efektywnie pobudza skórę do regeneracji i powoduje produkcję nowych włókien kolagenowych. W czasie zabiegu do głębszych warstw skóry wprowadza się substancje odżywcze, co w wyraźny sposób poprawia jej wygląd i zdrowie.

Kiedy sprawdza się dermapen?

Derma-pen to zabieg, który polecany jest przy różnorodnych problemach skórnych. Za każdym razem jednak o jego zastosowaniu powinien zdecydować specjalista. Jego skuteczność zauważalna jest przy zwalczaniu cellulitu, blizn czy nieestetycznych znamion, średnich oraz płytkich zmarszczek, rozszerzonych porów, rozstępów, wypadania włosów, oraz zwiotczałej i wysuszonej skóry. Jednak przed zabiegiem powinny być wykluczone ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, pośród których znajduje się chociażby nowotwór czy ciąża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright wokół kosmetyki 2021
Shale theme by Siteturner